M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest czołowym polskim producentem artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych. . To co nas wyróżnia to najwyższa jakość wytwarzanych produktów i poziom obsługi Klientów. Wszystko to sprawia to, że od ponad 25 lat naszymi partnerami są największe europejskie sieci DIY oraz FMCG. Wśród naszych klientów są, też liczni dystrybutorzy AGD z tworzyw sztucznych zarówno z Unii Europejskiej jak i z poza niej.


     Firma została założona przez Tadeusza Szczepańskiego w 1979 roku. Od samego początku jej twórca wierzył, że sukces może zapewnić jedynie gwarancja najwyższej jakości dostarczanych wyrobów oraz szybkość reakcji na potrzeby Klientów i rynku. Pierwsze lata to uruchomienie produkcji kieliszków do jajek, klamerek do bielizny oraz grzebieni.
W 1994 roku Tadeusz Szczepański podjął decyzję o zmianie nazwy firmy. Od tego momentu zaczęła ona funkcjonować jako „MTM Tadeusz Szczepański Wytwórnia Artykułów z Tworzyw Sztucznych”. W tym czasie zaprojektowane i zastrzeżone zostało też logo firmy.

 


   W tym samym roku MTM rozpoczęło działalność jako zakład pracy chronionej, stwarzając dogodne warunki dla aktywizacji osób niepełnosprawnych. Duże zainteresowanie asortymentem sprawiło, że przejęta została Spółdzielnia Inwalidów „Szczotkarz” w Dąbrowie Górniczej.
Stopniowo MTM poszerzało wachlarz oferowanych produktów o wiadra budowlane, wiadra ogrodowe, wieszaki ubraniowe i kompletne programy pojemników do żywności. W 1997 roku otwarta została kolejna filia firmy – zakład produkcyjny MTM Będzin. Tam też uruchomiono produkcję opakowań dla przemysłu mleczarskiego i farmaceutycznego, na potrzeby której w 2010 roku wdrożony został system kontroli jakości i organizacji produkcji zgodny z ISO 22000:2005.
W 2016 roku - po ponad 25 latach działalności - właściciel firmy Tadeusz Szczepański podjął decyzję o zmianie jej formy prawnej i rebrandingu. Proces zakończył się z sukcesem w dniu 1 lutego 2017 roku.
Z dumą informujemy, że obecnie działamy na rynku jako MTM Sp. z o.o., której znakiem rozpoznawczym jest to nowe logo.Profesjonalny i zaangażowany zespół naszych pracowników, długoletnie doświadczenie i doskonała znajomość rynku sprawiają, że możemy być dla Państwa solidnym i godnym zaufania partnerem.
       

            Zapraszamy do współpracy!

Dane adresowe:

M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

ul. Mechaników 10

03-684 Warszawa

NIP : 524-282-07-55

Kontakt telefoniczny:

tel: 00 48 (22) 678 54 10

fax: 00 48 (22)678 78 87

Poczta elektroniczna:

 e-mail: mtm@mtm.waw.pl

©2024 M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
projekt i wykonanie: webmania.pl