Please update your Flash Player to view content.

 

 Przedsiębiorstwo "MTM" spółka z o.o. (dawniej : MTM Tadeusz Szczepański) jest czołowym polskim producentem artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych. Dzięki różnorodności i znakomitej jakości wytwarzanych produktów od ponad 30 lat cieszą  się one uznaniem największych dystrybutorów AGD i ich klientów w Europie.

 

Firma powstała w 1979 roku i od tego czasu podlega systematycznemu rozwojowi dzięki nowoczesnym metodom zarządzania. Od samego początku wierzyliśmy, że sukces może zapewnić jedynie skoncentrowanie się na stworzeniu szerokiej oferty najlepszej jakości produktów dostarczanych w najkrótszym możliwym czasie. Takie podejście wobec wszystkich naszych klientów skutkuje tym, że nieprzerwanie z powodzeniem dostarczamy nasze  wyroby do wielu krajów na wszystkich kontynentach.

 


Aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy  nowoczesne i zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami wzornictwo. Wszystko po to byście Państwo mieli pewność, że sięgając po nasze produkty, sięgacie po najwyższą jakość. Aby sprostać nawet najostrzejszym kryteriom jakościowym kontrolujemy nasze artykuły na każdym etapie produkcji.

 

Nasze wyroby dostępne są w trwałych kolorach z firmowej palety barw, które na życzenie klienta możemy modyfikować. Wszystkie artykuły  przeznaczone do kontaktu z żywnością posiadają  odpowiednie certyfikaty.


Tak jak planowaliśmy 13 grudnia 2010 roku uzyskaliśmy certyfikat ISO 22000:2005 na liniach produkujących opakowania dla przemysłu mleczarskiego i farmaceutycznego.

 

Profesjonalny i zaangażowany zespół naszych pracowników, długoletnie doświadczenie i doskonała znajomość rynku sprawiają, że możemy być dla Państwa solidnym i godnym zaufania partnerem.

 

Od 1994 roku MTM działa jako zakład pracy chronionej stwarzając dogodne warunki dla aktywizacji osób niepełnosprawnych.  Poprzez takie działanie staramy się  promować prospołeczne postawy w biznesie i aktywizować środowisko do wspierania inicjatyw pro publico bono.